Про нас

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН "ЯЛИНКА-ЛЮКС" - це країна, в якій створюється новорічно-різдвяний настрій!!!

Ми являємося виробниками штучних ялинок. В цілому світі виникла величезна проблема - винищення та вирубка лісів, зокрема і ялинок. Наша компанія активно пропагує перехід в новорічні свята з ЖИВИХ ялинок на ШТУЧНІ!!!

З цією метою, ми зібрали кращу команду спеціалістів та дизайнерів. Обрали найкращі матеріали та устаткування для того, щоб максимально наблизити штучну ялинку до справжньої. Сировину, з якою ми працюємо, також використовують у харчовій та медичній промисловості. Тобто вона абсолютно не несе ніякої загрози Вашому здоров'ю. 

Пропрацювавши лише три роки на ринку України, ми встигли зарекомендувати себе як якісні виробники та надійні партнери. Про це говорить список наших клієнтів та їхні відгуки! Ми не плануємо зупинятися на досягнутому, а навпаки з року в рік ставати кращими, розробляти нові моделі, покращувати якість продукту. Наші ялинки - це наша репутація і гордість!!! Співпраця з нами принесе Вам не тільки задоволення, але й свято в дім!!!


ЧОМУ САМЕ МИ?

1) Якість ;

2) Широкий вибір модельного ряду та розмірів (від 1.0 м до 3.0 м);

3) Доставка по всій Україні;

4) Оперативність реагування на Ваше замовлення;

5) Гнучка система знижок та акцій для оптових та постійних покупців.


ДЛЯ ОПТОВИХ ПОКУПЦІВ:

Залежно від сезону року, Ви можете скористатися гнучкими знижками та акціями нашої компанії. Для більш детальної інформації Вам потрібно зв'язатися з нами або заповнити анкету "Оптового покупця". Ціни та пропозиції Вас приємно здивують.


Top